תמא 38 - מגורים

כשמתכננים בית למגורים למעשה מעצבים חלום, כאשר לכל דירה או בית יש את הייחוד והצביון שלו. בתכנון ובניה של בניינים ובתי מגורים השלב הראשון הוא הבנה מעמיקה של רצונות ושאיפות הלקוח. המטרה היא לתרגם את חלומות הלקוח למציאות, תוך תכנון מרחב מחיה פונקציונאלי מעוצב, יצירת הלימה נכונה בין השטח הבנוי לאזור החוץ ושמירת על פרטיות הדיירים תוך ניצול משאבי הסביבה ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר.

כל בית הוא עולם ומלואו ועליו להתאים לדייריו, לסביבתו, להביא לידי ביטוי את האופי של הלקוח ולשרת את הגרים בו באופן המדויק והנכון ביותר. הבית הוא יצירת אמנות בפני עצמו ועל כן ההתאמה וההרמוניה של הפנים ושל החוץ היא זו שתשלים את פלא היצירה. משרד בראל אדריכלים, בניהולם של אורן ופאני בר-און, מציע מענה מקצועי ושנות ניסיון רבות בתחום הבניה הפרטית, ומביא ללקוחותיו פתרונות יצירתיים חדשניים לצד נוחות וחמימות אופטימליות.
כל בית או דירה צריכים לשדר תחושה אמתית של בית. לכן, בראל אדריכלים מלווים את כל התהליך מתחילתו ועד סופו תוך שימת לב לכל פרט ופרט, מהקטן ועד המשמעותי ביותר. בבנייני מגורים יש לשים דגש על המבנה כולו ועל הדרך בה הוא משתלב עם הנוף הבנוי, אך גם על כל דירה באופן פרטני וליצור עבור כל דייר ודייר מרחב מחיה המספק פרטיות ונוחות מרביות.

ההתמחות הייחודית של בראל אדריכלים בבניה אקולוגית, Eco- Tech, מאפשרת תכנון ובניה של בית תוך שימוש מיטבי בתוואי הנוף הסביבתי, מה שמאפשר חיסכון כלכלי ללקוח בטווח הארוך. בעזרת הבנת הסביבה בה בנוי הבית, ניתן לחסוך באנרגיה תוך התחשבות בתאורה הטבעית, בכיווני זרימת האוויר, בתנאי השטח השונים, ובבחירת חומרי גמר ידידותיים לסביבה.

משרד בראל אדריכלים ילווה אתכם בכל שלבי הבניה, החל מפגישת היכרות ותיאום ציפיות, הכנת פרוגרמות, הצעת החלופות התכנוניות ובחירת התוכנית האידיאלית, ליווי בקבלת היתרי הבניה ועריכת תוכניות הבניה עצמן, ועד לבנית הבית בפועל.

© Copyright 2016 - Barel Architects