משרדים

בראל אדריכלים משלב בתכנון משרדים מניסיונו ומההתמחויות שלו באדריכלות אקולוגית מתקדמת ובקונסטרוקציית פלדה. מגמת התכנון היא ליצור מבנה מזמין אשר מעבר לנוחות שהוא מספק לעובדים בו, הוא יוסיף עניין לסביבה בה הוא ממוקם.

לרוב, תכנון של בנייני משרדים מתאפיין בבניה מודרנית ועדכנית. מחזות המבנה שמעבירה מסר מקצועי, דרך העיצוב אשר עושה שימוש במגוון חיפויים היוצרים אמירה אומנותית המעידה על המבנה ועל הארגונים הממוקמים בו. החשיבה התכנונית נוגעת בכל הפרטים – קטנים כגדולים, ומביאה בחשבון את אופי העבודה של הארגון, את תחום הפעילות ואת חתך הגילאים של העובדים בחברה. בתוך כך יש ליצור אזוריים ציבוריים מתאימים, חדרי ישיבות, תכנון משרדים מדויק ועוד. באמצעות שימוש בעקרונות האדריכלות האקולוגית, המשרד דואג ליצור בידוד אפקטיבי בפני רעש ובפני תנאי החוץ, אוורור נכון, תכנון תאורה יעיל, יצירת אטריום (חלל מרכזי), אקוסטיקה נכונה, נוחות ארגונומית, אסתטיקה, היררכיה ארגונית, נראות מותגית ומיצובית, נגישות עבור נכים ועוד.

עבודת ההכנה הנעשית עבור תכנון ובניית משרדים מורכבת, ומביאה בחשבון, מעבר לתכנון מערכות המבנה כגון: חשמל, תקשורת, גילוי אש, כיבוי אש, מיזוג אוויר, אבטחה ועוד, גם שאלות מהותיות באשר לאופי הפעילות של החברה: האם העובדים יושבים במשרדים נפרדים או שמא נהוג בחברה לשבת בOPEN SPACE? האם החברה זקוקה למוקד שירות או לאזור קבלת קהל? האם יש צורך בשטחי אחסון? האם יש צורך בחדרי ישיבות? האם יש צורך במטבחון או רק בפינות קפה? מהן שעות הפעילות של החברה לצורך תכנון תאורה מתאים ועוד שאלות רבות נוספות.
השילוב בין שנות ניסיון רבות לבין התמקצעות בתחום התכנון האדריכלי עבור משרדים וארגונים רבים, מאפשרים לבראל אדריכלים להעניק ללקוחות מענה מדויק ויעיל, העונה לצורכי הארגון ולתקציב שהוקצה עבור הפרויקט. המשרד מלווה ארגונים וחברות המבקשים לבנות את מקום משכנם בראיית תכנון ברת קיימא להתרחבות בעתיד או לשפץ ולהתאים מבנה קיים לצורכיהם.

© Copyright 2016 - Barel Architects