מבני מסחר ותעשיה

בראל אדריכלים מתמחה בתכנון ובניה של מבני מסחר ומבני תעשייה ולוגיסטיקה, לרבות מבנים משולבים המשלבים משרדים עם אזורי מסחר או עם מבני תעשייה. ההתמחות הייחודית של בראל אדריכלים בקונסטרוקציית פלדה הופכת את המשרד לאחד מהמשרדים המובילים בתחום.

בתכנון כל מבנה מסחר או מבנה תעשיה יש להתייחס לפרמטרים שונים כגון פונקציונאליות, תכנון יעיל וחסכוני, שימוש בחומרי בניה נכונים בשימת דגש על איכות גבוהה ובחירה בשיטת הבניה המתאימה ביותר לתכלית המבנה. עבור מבני תעשיה, מפעלים, בתי אריזה, מחסנים וכדומה יש למצוא פתרונות הרמוניים שיתאימו לאופי השימוש בהם, ישמרו על עיצוב עדכני ובד בבד יתאימו לסביבה ולבעלי העסק. בנוסף, חשוב להביא בחשבון, כבר בשלב התכנון, את הצפי להתפתחות וצמיחה עתידית. יש להתחשב בתכנון הראשוני באפשרות שהעסק יגדל ויהיה צורך בהרחבת המבנה או ביצוע שינויים פנימיים כאלה ואחרים.
לשם כך המשרד מאפיין בצורה מדויקת את צרכיו הייחודיים של כל לקוח בהווה ובעתיד עוד בטרם החל לתכנן את המבנה.
כאשר מתכננים מבני מסחר יש צורך להביא בחשבון מעבר לתכנון הפונקציונאלי גם את הצורך המסחרי בנראות שיווקית-מכירתית, יצירת עניין ומשיכת לקוחות.
בתכנון מרכז מסחרי יש להתאים את דרישות הלקוחות השונים ואת הצרכים של כל חנות וחנות לתכנון של המתחם כולו.

ישנן שיטות בניה רבות המשמשות לבניית בנייני מסחר ותעשיה, כגון: בניה מתועשת – בניה בשיטה המודרנית, בניה טרומית, בניה קונבנציונאלית, הבנה ופיתוח שיטות בניה בקונסטרוקציית פלדה או לחילופין שילוב של מספר שיטות בניה. על מנת לקבל החלטה מהי השיטה הנכונה ביותר, יש להבין היטב את היתרונות והחסרונות של כל שיטת בניה אפשרית ולהחליט יחד עם הלקוח מה היא השיטה הנכונה ביותר.
גם בתכנון של מבני מסחר ותעשייה המשרד משלב את עקרונות הבניה האקולוגית, Eco- Tech, על מנת לתת מענה יעיל וחסכוני בבידוד המבנה, באוורור שלו, בשימוש בתאורה טבעית ועוד. צוות המשרד מלווה את המבנה לכל אורך חיי הפרויקט, משלב אפיון הדרישות והתכנון , דרך קבלת האישורים ועד הוצאת הפרויקט לביצוע.

© Copyright 2016 - Barel Architects